Iš spaudos

Svarbi informacija  Iš spaudos

10 būdų, kaip priversti vandens skaitiklį suktis lėčiau

2012-04-17

10 būdų, kaip priversti vandens skaitiklį suktis lėčiau

Kažkur girdėta, kažkur skaityta, kad Žemėje jau dabar trūksta gėlo vandens. Milijonai žmonių neturi priėjimo prie švaraus vandens, kuris yra nepakeičiamas sveikam gyvenimui. Kasmet dėl to miršta 7 mln. žmonių, iš kurių daugiau nei pusė vaikai. Nors Lietuvoje gėlo vandens problema praktiškai neegzistuojanti, tačiau gyventojų perkamoji galia nėra itin didelė, todėl vandens taupymas aktualus ir čia.

Kretingalės gyventojams – moderni vandenvietė ir europinė vandens kokybė

2012-01-30

Kretingalės gyventojams – moderni vandenvietė ir europinė vandens kokybė

2012 01 28, "Banga"

Rugilė Dovainytė

Antradienį Kretingalėje oficialiai atidaryta naujoji vandenvietė. Pusantrų metų trukę projekto „Kretingalės vandens gerinimo įrenginių statyba“ darbai pagaliau išpildys vietinių gyventojų lūkesčius turėti higienos reikalavimus atitinkantį geriamąjį vandenį.

2011-05-25

Bandoma sutrukdyti vandens gerinimui Klaipėdoje

Bendrovė „Klaipėdos vanduo" prieš tris mėnesius pradėjo statyti naujus vandens ruošimo įrenginius Klaipėdos pirmojoje vandenvietėje, dėl kurių būtų sumažinta vandenyje esanti per didelė amonio ir fluorido koncentracija. Tačiau viešąjį konkursą pralaimėjusi ir sulaukusi nepalankaus Lietuvos apeliacinio teismo sprendimo, bendrovė „Kamesta" bando stabdyti vykdomą projektą.

2011-03-10

Į Klaipėdos priemiesčius - 85 km naujų tinklų

AB „Klaipėdos vanduo" leista vykdyti ES fondų remiamą vandentiekio ir nuotekų tinklų plėtros projektą. Už daugiau nei 32 mln. litų prie centralizuotų Klaipėdos miesto vandentiekio ir nuotekų tinklų bus prijungti Jakų-Sudmantų, Dovilų, Purmalių-Kalotės, Gindulių, Saulažolių kaimo, Paupio, II Melnragės gyvenamieji namai.

2011-02-17

Klaipėdiečiai sulauks geresnio vandens

Šią savaitę Lietuvos apeliacinis teismas nusprendė, kad AB „Klaipėdos vanduo" teisingai atliko viešųjų pirkimų procedūras ir gali vykdyti projektą „Pirmosios vandenvietės vandens ruošykla Liepų g. 49 a Klaipėdoje". Šis teismo sprendimas suteikia galimybę Klaipėdoje pradėti statyti naujus vandens ruošimo įrenginius ir sumažinti vandenyje esančią per didelę amonio ir fluorido koncentraciją.

2010-12-27

Kuo nepasidomėjo TV3 laidos „Akistata“ žurnalistai ir kodėl?

2010 m. gruodžio 15 d. TV3 parodė K. Krivicko laidą „Akistata", kurioje buvo nagrinėjama geriamojo vandens kokybės tema, nors žodis „nagrinėjama" šiai laidai nelabai tinka. Laidoje buvo konstruojama visuomenę gąsdinanti žinia, kad vanduo iš čiaupo yra mirtinai pavojingas. Nors laidoje buvo ir tiesos, ir teisingai keliamų klausimų, tačiau vertinant pagal profesionalios žurnalistikos standartus laida parengta neišsamiai, nutylint dalį svarbių faktų, manipuliuojant pašnekovų pateikiama informacija, naudojant neteisingą informaciją ir nepagrįstai gąsdinant.  Akivaizdu, kas turės naudos iš šios laidos - tai vandens plastikiniuose buteliuose ir vandens filtrų pardavėjai.

svetainiu kurimas