Iš spaudos

Svarbi informacija  Iš spaudos

Kolegoms – įmonės „Klaipėdos vanduo“ patirtis

2012-09-25

Kolegoms – įmonės „Klaipėdos vanduo“ patirtis

Uostamiestyje pirmą kartą vyko Lietuvos vandens tiekėjų asociacijos posėdis. Organizacijos nariai ne tik aptarė svarbius klausimus, bet ir apžiūrėjo įmonės „Klaipėdos vanduo“ įdiegtas naujoves.

Lietuvos vandens tiekėjų asociacija vienija 106 narius. Įmonėje „Klaipėdos vanduo“ viešėjo daugiau nei pusė jų.

10 būdų, kaip priversti vandens skaitiklį suktis lėčiau

2012-04-17

10 būdų, kaip priversti vandens skaitiklį suktis lėčiau

Kažkur girdėta, kažkur skaityta, kad Žemėje jau dabar trūksta gėlo vandens. Milijonai žmonių neturi priėjimo prie švaraus vandens, kuris yra nepakeičiamas sveikam gyvenimui. Kasmet dėl to miršta 7 mln. žmonių, iš kurių daugiau nei pusė vaikai. Nors Lietuvoje gėlo vandens problema praktiškai neegzistuojanti, tačiau gyventojų perkamoji galia nėra itin didelė, todėl vandens taupymas aktualus ir čia.

Kretingalės gyventojams – moderni vandenvietė ir europinė vandens kokybė

2012-01-30

Kretingalės gyventojams – moderni vandenvietė ir europinė vandens kokybė

2012 01 28, "Banga"

Rugilė Dovainytė

Antradienį Kretingalėje oficialiai atidaryta naujoji vandenvietė. Pusantrų metų trukę projekto „Kretingalės vandens gerinimo įrenginių statyba“ darbai pagaliau išpildys vietinių gyventojų lūkesčius turėti higienos reikalavimus atitinkantį geriamąjį vandenį.

2011-05-25

Bandoma sutrukdyti vandens gerinimui Klaipėdoje

Bendrovė „Klaipėdos vanduo" prieš tris mėnesius pradėjo statyti naujus vandens ruošimo įrenginius Klaipėdos pirmojoje vandenvietėje, dėl kurių būtų sumažinta vandenyje esanti per didelė amonio ir fluorido koncentracija. Tačiau viešąjį konkursą pralaimėjusi ir sulaukusi nepalankaus Lietuvos apeliacinio teismo sprendimo, bendrovė „Kamesta" bando stabdyti vykdomą projektą.

2011-03-10

Į Klaipėdos priemiesčius - 85 km naujų tinklų

AB „Klaipėdos vanduo" leista vykdyti ES fondų remiamą vandentiekio ir nuotekų tinklų plėtros projektą. Už daugiau nei 32 mln. litų prie centralizuotų Klaipėdos miesto vandentiekio ir nuotekų tinklų bus prijungti Jakų-Sudmantų, Dovilų, Purmalių-Kalotės, Gindulių, Saulažolių kaimo, Paupio, II Melnragės gyvenamieji namai.

2011-02-17

Klaipėdiečiai sulauks geresnio vandens

Šią savaitę Lietuvos apeliacinis teismas nusprendė, kad AB „Klaipėdos vanduo" teisingai atliko viešųjų pirkimų procedūras ir gali vykdyti projektą „Pirmosios vandenvietės vandens ruošykla Liepų g. 49 a Klaipėdoje". Šis teismo sprendimas suteikia galimybę Klaipėdoje pradėti statyti naujus vandens ruošimo įrenginius ir sumažinti vandenyje esančią per didelę amonio ir fluorido koncentraciją.

svetainiu kurimas