Iš spaudos

Svarbi informacija  Iš spaudos

2010-12-27

Kuo nepasidomėjo TV3 laidos „Akistata“ žurnalistai ir kodėl?

2010 m. gruodžio 15 d. TV3 parodė K. Krivicko laidą „Akistata", kurioje buvo nagrinėjama geriamojo vandens kokybės tema, nors žodis „nagrinėjama" šiai laidai nelabai tinka. Laidoje buvo konstruojama visuomenę gąsdinanti žinia, kad vanduo iš čiaupo yra mirtinai pavojingas. Nors laidoje buvo ir tiesos, ir teisingai keliamų klausimų, tačiau vertinant pagal profesionalios žurnalistikos standartus laida parengta neišsamiai, nutylint dalį svarbių faktų, manipuliuojant pašnekovų pateikiama informacija, naudojant neteisingą informaciją ir nepagrįstai gąsdinant.  Akivaizdu, kas turės naudos iš šios laidos - tai vandens plastikiniuose buteliuose ir vandens filtrų pardavėjai.

2010-09-21

Pradedama įgyvendinti paskutinė tinklų plėtros sutartis

AB “Klaipėdos vanduo” kaip užsakovas sėkmingai vykdo projektą “Vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo infrastruktūros plėtra Klaipėdoje” Nr. VP3-3.1-AM-01-V-01-003, iš dalies finansuojamą Europos Sąjungos Sanglaudos fondo, LR valstybės biudžeto ir Klaipėdos miesto savivaldybės lėšomis.

2010-07-28

Vanduo – įprastas ir paslaptingas

Kodėl verta kalbėti apie vandenį? Todėl, kad vandens savybės kelia labai daug klausimų: Kodėl ledas plūduriuoja vandens paviršiuje? O jeigu neplūduriuotų – ar gyventų žemėje žmogus? Kodėl vanduo toks geras tirpiklis, kad jame tirpsta praktiškai viskas? Kas užpumpuoja vandenį į 60 metrų aukščio medžio viršūnę? Kodėl kiaušinis mikrobanginėje krosnelėje sproginėja? Todėl, kad vanduo – viena iš labiausiai paplitusių Žemėje medžiagų.

2010-04-27

Vandentiekio ir nuotekų tinklų plėtra Klaipėdos rajone (Jakuose, Sudmantuose, Doviluose, Gargžduose, Purmaliuose, Kalotėje, Ginduliuose) ir Klaipėdoje

Šiuo metu AB „Klaipėdos vanduo“ rengia paraišką projektui „Vandentiekio ir nuotekų tinklų plėtra Klaipėdos rajone (Jakuose, Sudmantuose, Doviluose, Gargžduose, Purmaliuose, Kalotėje, Ginduliuose, Klaipėdoje), kuris yra įtrauktas į priemonių Nr. VP3-3.1-AM-01-V „Vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo sistemų renovavimas ir plėtra“ rezervinių valstybės projektų sąrašą Nr. 03, patvirtintą LR aplinkos ministro 2010-02-24 įsakymu Nr. D1-150. Privačių namų valdų savininkai, pageidaujantys, kad gyvenvietėje ir gatvėje būtų nutiesti vandens tiekimo bei buitinių nuotekų tinklai ir ketina naudotis mūsų įmonės teikiama vandens tiekimo ir buitinių nuotekų tvarkymo paslauga, turėtų pasirašyti sutartį dėl vandens tiekimo ir buitinių nuotekų tinklų statybos bei naudojimosi paslauga.

2010-04-23

Vartotojų prijungimui - projektavimas nemokamai

Klaipėdos vandentiekio ir nuotekų tinklų plėtros projektas Nr.2004/LT/16/C/PE/005, kurio vertė pagal EK sprendimą yra 75 mln. Lt, iš kurių 63 proc. reikalingų lėšų skiria Europos Sąjungos Sanglaudos fondas, 15 proc Lietuvos Respublikos Vyriausybė ir 22 proc. AB „Klaipėdos vanduo“, pereina į baigiamąją fazę. Pasirašyta ir pradėta vykdyti paskutinė šio projekto rangos sutartis “Vandentiekio ir nuotekų tinklų plėtra Priekulės seniūnijoje, Klaipėdos rajone, V dalis”.

2010-04-23

Įsiteisinkite savavališkus prisijungimus prie vandentekio ir nuotekų tinklų

AB „Klaipėdos vanduo“ darbuotojai gan dažnai nustato savavalini gyventojų pasijungimą prie vandens tiekio ar nuotekų tinklų. Pasitaiko tokių atvejų, kad kai kurie nesąžiningi statybininkai pamoko gyventojus, kaip galima savavališkai naudoti vandenį. Tačiau kai gyventojui išrašoma bauda, jis tegali kaltinti tik save. Paprastai savavališkai prijungiami tinklai dėl vartotojų nesąžiningumo arba paprasčiausio nežinojimo kaip reikia įteisinti naudojamas vandens ir nuotekų komunikacijas.

svetainiu kurimas