Gyventojams

Svarbi informacija  Gyventojams

2011-12-21

UAB „Klaipėdos rajono vandenys“ vartotojams ir abonentams

 

          Informuojame, kad nuo 2012 m. sausio 1 d. AB „Klaipėdos vanduo“ pradeda teikti centralizuoto vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugą ir perima vartotojų (gyventojų) bei abonentų (įmonių) apskaitą iš UAB „Klaipėdos rajono vandenys“, todėl sąskaitas už 2012 m. sausio mėnesį suteiktas centralizuoto vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugas šiems vartotojams ir abonentams 2012 m. vasario pirmosiomis dienomis pateiks AB „Klaipėdos vanduo“.

2012-01-24

DĖL NEMOKAMO PROJEKTAVIMO KLAIPĖDOJE IR GARGŽDUOSE

Klaipėdos ir Gargždų miestų gyventojus kviečiame aktyviau jungtis prie vandentiekio ir nuotekų tinklų, pastatytų (arba statomų) pagal projektus Nr.VP3-3.1-AM-01-V-01-003 ir Nr.VP3-3.1-AM-01-V-02-002 iš dalies finansuojamų Europos Sąjungos Sanglaudos fondo lėšomis.

Taip pat informuojame, kad Gargždų m. (Kvietinių, J.Basanavičiaus, Palangos, Saulažolių, Lyros, Volungės, Rasos, Vyturių, Vasario 16-osios, Užuovėjos, Tilto ir kt.) gyventojams nemokamas vandentiekio įvadų ir buitinių nuotekų išvadų projektavimas dėl prisijungimo prie pastatytų pagal projektą Nr.2004/LT/16/C/PE/005 tinklų pratęsiamas iki 2012-03-31.

Vandens ir nuotekų tvarkymo kokybė – miesto kainomis

2011-11-15

Vandens ir nuotekų tvarkymo kokybė – miesto kainomis

Nuo kitų metų pradžios Klaipėdos rajono teritorijoje vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugos bus teikiamos AB „Klaipėdos vanduo“ patvirtintais įkainiais.
Vanduo iš čiaupo: gerti ar ne?

2011-07-25

Vanduo iš čiaupo: gerti ar ne?

Nors specialistai tikina, kad Lietuvoje iš čiaupo tekantį vandenį gerti gerai, žmonės vis tiek ieško "ištobulinto" gyvybės ir sveikatos šaltinio.

Informacija nekilnojamojo turto pirkėjams

2011-07-21

Informacija nekilnojamojo turto pirkėjams

Šiuo metu AB „Klaipėdos vanduo“ ruošiasi vykdyti Europos Sąjungos fondų finansuojamus tinklų plėtros projektus netoli Klaipėdos esančiose gyvenvietėse: Jakuose, Sudmantuose, Doviluose, Purmaliuose, Kalotėje, Ginduliuose, ir sudarys galimybes šių vietovių gyventojams naudotis patikimomis centralizuoto vandens tiekimo bei nuotekų šalinimo paslaugomis pasinaudojant lengvatinėmis prijungimo sąlygomis.

Vandens skaitiklius saugos specialūs dangteliai

2011-07-15

Vandens skaitiklius saugos specialūs dangteliai

Klaipėdoje keisdama vandens apskaitos prietaisus bendrovė AB „Klaipėdos vanduo" nuolat sulaukdavo klientų skundų dėl sugadintų skaitiklių. Siekiant išvengti konfliktų ir papildomai apsaugoti vandens skaitiklius butuose nuo tyčinio ar netyčinio pažeidimo, AB „Klaipėdos vanduo" darbuotojai nuo šių metų gegužės 1 dienos pradėjo ant skaitiklių montuoti apsauginius dangtelius.

svetainiu kurimas