Gyventojams

Svarbi informacija  Gyventojams

2016-09-06

VANDENS TIEKIMO IR NUOTEKŲ TVARKYMO INFRASTRUKTŪROS PLĖTRA KLAIPĖDOS MIESTE IR RAJONE (PRIEKULĖJE, MICKUOSE, DITUVOJE, KUODŽIUOSE, AGLUONĖNUOSE, STRAGNUOSE II, DAUPARUOSE, ŠLAPŠILĖJE, GOBERGIŠKĖJE, JONUŠUOSE)

VANDENS TIEKIMO IR NUOTEKŲ TVARKYMO INFRASTRUKTŪROS PLĖTRA KLAIPĖDOS MIESTE IR RAJONE (PRIEKULĖJE, MICKUOSE, DITUVOJE, KUODŽIUOSE, AGLUONĖNUOSE, STRAGNUOSE II, DAUPARUOSE, ŠLAPŠILĖJE, GOBERGIŠKĖJE, JONUŠUOSE)

AB „Klaipėdos vanduo“ informuoja, kad 2016 metais Klaipėdos mieste ir rajone įgyvendintas pirmasis naujojo ES finansavimo laikotarpio projektas „Vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo infrastruktūros plėtra Klaipėdos mieste ir rajone (Priekulėje, Mickuose, Dituvoje, Kuodžiuose, Agluonėnuose, Stragnuose II, Dauparuose, Šlapšilėje, Gobergiškėje, Jonušuose)“, iš dalies finansuojamas iš 2014-2020 m. Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų. Paskutinių objektų statyba užbaigta gegužės pradžioje. Projektas įgyvendintas kartu su partneriais – Klaipėdos miesto ir Klaipėdos rajono savivaldybėmis. Projekto įgyvendinimo metu Klaipėdoje buvo suprojektuota ir nutiesta 4,33 km vandentiekio tinklų ir 4,37 km nuotekų tinklų, sudarant galimybę prie viešojo vandens tiekimo sistemos prijungti 53 būstus ir prie nuotekų šalinimo sistemos - 58 būstus. Klaipėdos rajone  suprojektuota ir nutiesta 12,14 km vandentiekio tinklų ir 20,35 km nuotekų tinklų, sudarant galimybę prie viešojo vandens tiekimo sistemos prijungti 112 būstų, prie nuotekų šalinimo sistemos - 333 būstus. Taip pat  suprojektuota ir nutiesta magistralinio vandentiekio linija iš Klaipėdos iki Priekulės su atšakomis į Mickų, Dituvos, Kuodžių gyvenvietes.

Įgyvendinus projektą vandentiekio ir / ar nuotekų tinklai pakloti:

Klaipėdos mieste:

  1. 1. Arimų g.,
  2. 2. Sodų bendrijose "Dobilas", "Inkaras", "Ramunė",
  3. 3. Renetų g. (s/b "Renetas").

Klaipėdos rajone:

  1. Agluonėnų kaime,
  2. Dauparų kaime,
  3. Šlapšilės kaime,
  4. Gobergiškės kaime,
  5. Jonušų kaime.

Gyventojai, kuriems projekto įgyvendinimo eigoje buvo sudaryta galimybė pradėti naudotis teikiamomis centralizuotomis vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugomis, gali savo gyvenamųjų namų infrastruktūrą prijungti prie naujai paklotų tinklų. Iki šios dienos aukščiau nurodytose Klaipėdos miesto ir Klaipėdos rajono teritorijose prie vandentiekio tinklų jau yra prisijungę 68 būstai, o prie nuotekų tinklų – 196 būstai.

Siekiant palengvinti prisijungimų vykdymo eigą ir sumažinti gyventojų išlaidas įmonės darbuotojai numato priemones darbų supaprastinimui, teikia išsamią informaciją gyventojams apie siūlomas paslaugas,  operatyviai sutvarko dokumentus sutarčių sudarymui ir tikisi, kad artimiausiu metu suteiktomis galimybėmis pasinaudos visi gyventojai, vardan kurių buvo pakloti nauji tinklai. Bendrovė kreipiasi į gyventojus ir ragina patiems rodyti iniciatyvą, pasirinkant teisėtą nuotekų tvarkymo būdą, pajungiant ir nuvedant susidariusias nuotekas į centralizuotą nuotekų sistemą, o tuo pačiu užtikrinant geriamo vandens patikimumą, jo kokybę, jungiantis prie centralizuotos vandens tiekimo sistemos.

Nusprendus pradėti naudotis paslaugomis išsamesnė informacija teikiama: AB „Klaipėdos vanduo“, Ryšininkų g. 11, Klaipėda, techninis skyrius tel. 8 46 397280.

 

AB „Klaipėdos vanduo“ administracija

 

svetainiu kurimas