Svarbi informacija

Svarbi informacija

2020-08-06

AB „KLAIPĖDOS VANDUO“ AIŠKINSIS, KAS KARKLĖJE NAKTIMIS IŠ TINKLŲ SIURBIA VANDENĮ

AB „KLAIPĖDOS VANDUO“  AIŠKINSIS, KAS KARKLĖJE NAKTIMIS IŠ TINKLŲ SIURBIA VANDENĮ

AB „Klaipėdos vanduo“ pradeda neplaninius patikrinimus Karklėje. Turima įtarimų, kad naktimis yra siurbiamas vanduo iš vandentiekio tinklų, dėl to kenčia Karklės gyventojai – liekantys be vandens.

 

„Pastebėjome, kad naktimis Karklėje išaugo vandens tiekimas. Pradėjome sekti informaciją ir nustatėme, kad net išjungus siurblius į Karklės vandentiekio tinklus buvo tiekiama apie 4 m³  /val. Skaičiuojame, kad  per naktį iš tinklų buvo ištraukta ne mažiau nei 24 m³, o tai yra maždaug trečdalis per parą suvartojamo vandens kiekio Karklėje. Čia maždaug suvartojama apie 68 m³ per parą. Turime įtarimą, kad gyvenvietėje kažkas prijungia siurblius prie tinklų, kurie sugeba ištraukti vandenį iš mūsų įmonės rezervuarų“, – sako AB „Klaipėdos vanduo“ generalinis direktorius Benitas Jonikas.

 

Karklės gyventojai laikinai buvo likę be vandens. AB „Klaipėdos vanduo“ gabeno vandenį į Karklės vandenvietės rezervuarą. Per liepą papildomai atvežta 150 m³ vandens.

„Mūsų įmonė deda dideles pastangas, kad visi gyventojai būtų aprūpinti vandeniu, todėl dabar pradedame neplaninius patikrinimus ir tikimės nustatyti kas Karklės gyvenvietę palieka be vandens“, – sako AB „Klaipėdos vanduo“ generalinis direktorius Benitas Jonikas.

 

AB „Klaipėdos vanduo“ prašo Karklės gyventojų būti pilietiškais ir pranešti kas galimai, naktimis iš vandentiekio tinklų siurbia vandenį.

Karklės gyvenvietėje vandens trūkumas ilgametė problema.  Gyvenvietėje požeminis sluoksnis – mažai vandeningas ir jo nebeužtenka dabartiniams žmonių poreikiams. AB „Klaipėdos vanduo“ planuoja, kad į Karklės gyvenvietę nepertraukiamai vanduo bus tiekiamas 2022 metais.

AB „Klaipėdos vanduo“ ragina gyventojus tausoti vandens išteklius, vartoti atsakingai ir taupiai, kiek įmanoma mažiau jo skirti laistymui.

 

Daugiau informacijos:

Gintarė Butkienė, AB „Klaipėdos vanduo” Komunikacijos vadovė

El.p. gintare.butkiene@vanduo.lt

Mob.nr. +37061022587

svetainiu kurimas