Gyventojams

Svarbi informacija  Gyventojams

2020-08-21

Dauparuose bus atliekami vandentiekio plovimo darbai

Dauparuose bus atliekami vandentiekio plovimo darbai

 

 

 

AB „Klaipėdos vanduo“ siekdama užtikrinti kokybišką geriamojo vandens tiekimą Klaipėdos r., Dauparuose, atliks vandentiekio tinklų plovimo darbus „vanduo-oras“ metodu. Plaunant  šiuo metodu, galimas oro patekimas į vandentiekio įvadus, todėl prašome tinklų plovimo metu nenaudoti vandens (laikyti užsuktus čiaupus). Taip pat tinklų plovimo metu gali atsirasti vandens drumstumas.

Vandentiekio tinklų plovimo darbai Dauparuose bus vykdomi nuo 2020-08-24 iki 2020-09-04, pagal žemiau pateiktą grafiką.

08.24 Liepų  g. nuo 10:00 iki 13:00 val.

08.25 Liepų g., Kaštonų g. nuo 10:00 iki 13:00 val.

08.26 Gobergiškės g., Kaštonų g., Klaipėdos g. nuo 10:30 iki 13:30 val.

08.28 Gluosnių g., Klaipėdos g. nuo 00:00 iki 03:00 val.

08.29 Klaipėdos g., Dauparų g. nuo 00:00 iki 03:00 val.

08.31 Smilties g., Vingio g. nuo 10:00 iki 13:00 val.

09.01 Vingio g. nuo 10:00 iki 13:00 val.

09.02 Durpyno g. nuo 09:30 iki 12:30 val.

09.03 Gėlynų g.  nuo 09:30 iki 12:30 val,

09.04 Akacijų g., Kaštonų g., nuo 09:30 iki 12:30 val
svetainiu kurimas