Ekskursijos į bendrovę

Apie įmonę  Bendruomeninė veikla  Ekskursijos į bendrovę

Edukacinė veikla

Ekskursijos į bendrovęAB „KLAIPĖDOS VANDUO" KVIEČIA MOKSLEIVIUS

Siekdama supažindinti vartotojus su geriamojo vandens gamyba bei nuotekų valymu, bendrovė nuo 2001 metų Klaipėdos miesto bei rajono  moksleiviams organizuoja pažintines ekskursijas, kurių metu lankytojai susipažįsta su vandens gamybos ir valymo procesais.

Moksleiviai kviečiami apsilankyti Klaipėdos miesto 3-ojoje vandenvietėje, kuri  tiekia vandenį didžiajai uostamiesčio daliai.

Vandenvietėje moksleiviai supažindinami su unikaliu Lietuvoje vandens išgavimo bei valymo procesu.  Ekskursijas vedantys bendrovės specialistai taip pat papasakos apie karaliaus Vilhelmo kanalo istoriją, supažindins su Klaipėdos miesto vandentiekio sistema, kurią sudaro 368 km vandentiekio bei 352 km nuotekų tinklų.  Bendrovės darbuotojai ne tik mielai atsakys į moksleiviams iškilusius klausimus, bet ir pavaišins svečius 3-ojoje vandenvietėje gaminamu vandeniu.

Organizuojamos ekskursijos ir į bendrovės nuotekų valyklą Dumpiuose, kurioje supažindinama su nuotekų, surenkamų iš Klaipėdos ir Gargždų miestų, valymo procesu.  Ekskursijos metu moksleiviai turi galimybę pagilinti savo ekologines žinias, suvokti, kad centralizuotai valomos nuotekos mažiau teršia gamtą.

Pažintinės ekskursijos moksleiviams bendrovėje vyksta ištisus metus. Aplankyti Klaipėdos miesto 3-ąją vandenvietę ir Dumpių nuotekų valyklą reikalingas transportas, kuriuo bendrovė neaprūpina.

Apie  moksleivių ekskursijas daugiau galima sužinoti paskambinus telefonu (8 46) 466171.