Verslui

Svarbi informacija  Verslui

2020-05-18

INFORMUOJAME, KAD GEGUŽĖS 18 D. AB „KLAIPĖDOS VANDUO“ KLIENTŲ APTARNAVIMO CENTRE RYŠININKŲ 11, KLAIPĖDOJE IR LAUGALIŲ 2B, GARGŽDUOSE ATNAUJINAMAS KLIENTŲ APTARNAVIMAS.

INFORMUOJAME, KAD GEGUŽĖS 18 D. AB „KLAIPĖDOS VANDUO“ KLIENTŲ APTARNAVIMO CENTRE RYŠININKŲ 11, KLAIPĖDOJE IR LAUGALIŲ 2B, GARGŽDUOSE ATNAUJINAMAS KLIENTŲ APTARNAVIMAS.
  • Įstaigoje nerekomenduojama lankytis rizikos grupės asmenims (vyresnio nei 60 m. amžiaus asmenims ir (arba) sergantiems lėtinėmis ligomis, nurodytomis Sunkių lėtinių ligų, dėl kurių ekstremaliosios situacijos ar karantino laikotarpiu asmeniui išduodamas nedarbingumo pažymėjimas, sąraše);
  • Lankytojai privalo laikytis asmens higienos reikalavimų (kosėjimo, čiaudėjimo etiketo, rankų higienos ir kt.);
  • Įstaigoje aptarnaujami tik veido kaukes arba apsaugines veido priemones dėvintys lankytojai;
  • Įstaigoje neaptarnaujami lankytojai, turintys ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijos požymių (pvz., karščiavimo, slogos, kosulio, pasunkėjusio kvėpavimo ir pan.).

 

 

Atsižvelgdama į 2020 m. vasario 26 d. Lietuvos Respublikos Vyriausybės paskelbtą valstybės lygio ekstremalią situaciją Lietuvos Respublikoje dėl koronaviruso (COVID-19) plitimo grėsmės AB „Klaipėdos vanduo“ rekomenduoja asmenims nesant būtinybės susilaikyti nuo vykimo į bendrovės padalinius.

Taip pat, siekiant užtikrinti visų saugumą, prašome, kad klientai, kurie pasijuto blogai ar jaučia kokius nors ligos simptomus, nesilankytų bendrovėje, o kreiptųsi žemiau nurodytais kontaktais:

 

Informacija gyventojams ir įmonėms dėl sąskaitų, skaitiklių rodmenų, dėl prietaisų plombavimo ir keitimo, dėl įmokų priėmimo vietų, sutarčių sudarymo ir pan.

  • Gargždų mieste tel. (8-46) 47 16 91;
  • Klaipėdoje – (8 46) 220220
  • elektroniniu paštu  rodmenys@vanduo.lt

 

Prašymai naujų vartotojų prisijungimui gali būti pristatomi:

-          paštu, adresu Ryšininkų g. 11, LT 91116 Klaipėda,

-          el. paštu, pasirašyti kvalifikuotu el. parašu arba pasirašyto dokumento kopija (prisijungimo sąlygoms gauti el. paštu technika@vanduo.lt, tinklų pridavimui el. paštu prijungimai@vanduo.lt.

-          įmetant dokumentus į pašto dėžutę, esančią prie administracinio pastato centrinio įėjimo durų, adresu Ryšininkų g. 11, Klaipėdoje.

Prašymų pavyzdžius galite rasti pagal nuorodas:

http://www.vanduo.lt/ gyventojams /kaip tapti klientu/ prašymo išduoti technines salygas forma ir pavyzdys

https://www.vanduo.lt/ gyventojams /kaip tapti klientu/ prasymas naujo vartotojo prisijungimui.

Išsamesnę informaciją dėl prisijungimo sąlygų teikia bendrovės techninis skyrius telefonu 8 46 466156, dėl darbų pridavimo skambinti telefonu 8 46 397280.

Statybos projektai, žemės darbų leidimai derinami

el. paštu Stase.valanciute@vanduo.lt, Benediktas.bernotas@vanduo.lt, Arunas.dieninis@vanduo.lt .

Telefonas pasiteiravimui 846 466131.

 

Gamybiniuose įmonės padaliniuose - vandentiekio ir nuotekų tinklų tarnybose - Klaipėdoje, Šilutės pl. 49, ir Gargžduose, Laugalių g. 2b, būtina išankstinė registracija.

Kontaktai išankstinei registracijai ar detalesnei informacijai:

Vyr. inžinierius Gedas Bladžius, Tel. +370 68511340, gedas.bladzius@vanduo.lt

Vyr. inžinierius Nerijus Eidimtas, Tel. +370 699 10869, nerijus.eidimtas@vanduo.lt

 

Dėl avarijų likvidavimo kreiptis tel. (8 46) 220220, el. paštu bendrove@vanduo.lt

 

Dėl laboratorijų teikiamų paslaugų:

 

Dėl nuotekų ir atliekų priėmimo Dumpių nuotekų valykloje tel. (8 46) 325790

 

Bendra informacija klientams teikiama 8 46 220220, el. paštu info@vanduo.lt

Visus bendrovės darbuotojų kontaktus rasite https://www.vanduo.lt/kontaktai

 

Korespondenciją bei popierinę informaciją galima mesti į bendrovės pašto dėžutę, prie administracinio pastato centrinio įėjimo durų, Ryšininkų g. 11, Klaipėda.

 

Dėl susidariusios nenumatytos situacijos gali didėti gaunamų skambučių ir laiškų srautas, todėl labai prašome savo klientų supratingumo. Ir toliau stengsimės, kad klientų aptarnavimas būtų kuo sklandesnis.

AB „Klaipėdos vanduo“ nuolat stebi ir vertina besikeičiančią situaciją dėl koronaviruso prevencijos. Atsižvelgiant į ją, atitinkamai reaguosime ir informuosime savo klientus.

 

 

SAUGOKIME VIENI KITUS IR BŪKIME SVEIKI.

svetainiu kurimas