Svarbi informacija

Svarbi informacija

2021-02-05

IŠVENKITE FINANSINIŲ IŠLAIDŲ, PASIRŪPINKITE VANDENS APSKAITOS MAZGAIS!

IŠVENKITE FINANSINIŲ IŠLAIDŲ, PASIRŪPINKITE VANDENS APSKAITOS MAZGAIS!

AB „Klaipėdos vanduo“ artėjant šalčiams skatina gyventojus pasirūpinti vandens apskaitos mazgais. Šių metų sausio pradžioje buvusi šalčio banga gyventojams pridarė nemažai nuostolių. Laiku vandens apskaitos mazgais nepasirūpinusiems gyventojams – prasidėjus šalčiams sutrūkinėjo vamzdžiai ar vandens apskaitos skaitikliai. Vien įmonę „Klaipėdos vanduo“ pasiekė 50 klientų prašymai, pakeisti dėl šalčio suskilusius ar sugedusius skaitiklius.

Pastebima, kad spustelėjus šalčiui daugiausia problemų kyla nešildomų ar mažai šildomų pastatų viduje. Todėl specialistai pataria: laiku pasirūpinkite patalpomis – užtikrinkite, kad namuose būtų ne žemesnė nei 5 laipsnių šiluma, užsandarinkite langus bei duris, vamzdžius bei skaitiklius apsaugokite termoizoliacinėmis medžiagomis, taip išvengsite nemalonių finansinių išlaidų.

AB „Klaipėdos vanduo“ informuoja, jeigu dėl vartotojo aplaidumo užšals ar susprogs vamzdynai, suges vandens skaitikliai, tuomet remonto išlaidas turės apmokėti pats vartotojas savo lėšomis.

svetainiu kurimas