Svarbi informacija

Svarbi informacija

2012-07-31

“Klaipėdos vanduo” - pavyzdys kolegoms iš Rusijos

Bendrovėje “Klaipėdos vanduo” lankėsi pietinės Rusijos miesto Astrachanės gyventojams vandenį tiekiančios bendrovės vadovybė, kuri ruošiasi savo tinklų modernizacijai.

Žinia, Klaipėdoje vandenį tiekiančios bendrovės įrengimai renovuoti jau anksčiau, tad svečiams aprodyta dispečerinė, rekonstruota 3-ioji vandenvietė bei nuotekų valykla.

Su delegacija uostamiestyje apsilankęs “Astrvodokanal” generalinis direktorius Igoris Lubenka teigė, kad buvo labai įdomu gyvai išvysti, kaip veikia naujos technologijos, didelį įspūdį jam paliko ir tai, kad dauguma procesų yra automatizuoti.

“Darbas čia vyksta tikrai efektyviau nei pas mus”,- po ekskursijos reziumavo I. Lubenka. Greta Volgos esančiame mieste gyvena per pusę milijono žmonių, “Astrvodokanal” juos aprūpina ne tik geriamuoju vandeniu, bet ir valo nuotekas.

Pasak I. Lubenkos, šiuo metu Astrachanėje ruošiama vandens ir nuotekų tinklų modernizacijos programa, o darbus planuojama pradėti kitais metais. “Problemų yra įvairiausių, kai kurie įrengimai neremontuoti nuo aštuntojo dešimtmečio”, - sakė įmonės vadovas.

“Galiu tik pasidžiaugti, kad kolegos atvažiuoja. Tokiais atvejais kažką naujo išgirsti, o tai - tarsi impulsas tobulėti”, - kolegų iš Astrachanės vizitą komentavo AB “Klaipėdos vanduo” vadovas Leonas Makūnas.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tikslas: Astrachanės gyventojams vandenį tiekiančios bendrovės vadovybė į Klaipėdą atvyko pažiūrėti renovuotų įrengimų.

Publikuota iš www.ve.lt, Eimanto CHACHLOVO nuotr.
svetainiu kurimas