Gyventojams

Svarbi informacija  Gyventojams

2020-12-29

PASLAUGŲ TEIKIMO SUTARTIS GALIMA PASIRAŠYTI ELEKTRONINIU PARAŠU

PASLAUGŲ TEIKIMO SUTARTIS GALIMA PASIRAŠYTI ELEKTRONINIU PARAŠU

AB „Klaipėdos vanduo“ informuoja, kad klientus aptarnaujame nuotoliniu būdu, o sutartis dėl vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo galima pasirašyti elektroniniu parašu.

Elektroniniu parašu sudaryta galimybė pasirašyti ir sudarant nepagrindinės AB „Klaipėdos vanduo“ veiklos sutartis, tokias kaip, skystų atliekų priėmimas, nuotekų vežimas mobiliomis transporto priemonėmis.

Kliento elektroniniu parašu pasirašytas sutartis bendrovei reikia grąžinti tuo elektroniniu paštu, kuriuo gauta bendrovės pasirašyta sutartis. Neturint galimybės pasirašyti elektroniniu parašu, popierinės sutartys su kliento fiziniu parašu siunčiamos paštu, adresu Ryšininkų g.11, LT-91116, Klaipėda.

Prašymai – dėl neskaičiavimo už šalto vandens teikimą ir nuotekų tvarkymą prieš išvykstant, dėl skolos apmokėjimo dalimis, dėl įvairiausių pažymų išdavimo, pakeisti ar patikrinti vandens prietaisus, taip pat norint gauti prisijungimo sąlygas – taip pat priimami pasirašyti elektroniniu parašu. Prašymai teikiami laisva forma, siunčiant elektroniniu paštu info@vanduo.lt.

Visą informaciją, kokius duomenis ir dokumentus reikia pateikti norint pasirašyti paslaugų teikimo sutartį, prašymų formas rasite skiltyje – https://www.vanduo.lt/kaip-tapti-klientu.

 

Daugiau informacijos:

Gintarė Butkienė,

AB „Klaipėdos vanduo“ komunikacijos vadovė

El.p. gintare.butkiene@vanduo.lt

svetainiu kurimas