Gyventojams

Svarbi informacija  Gyventojams
Klaipėdiečius lanko netikri vandentiekininkai

2012-02-10

Klaipėdiečius lanko netikri vandentiekininkai

AB „Klaipėdos vanduo“ Klientų aptarnavimo centras sulaukė klientų pranešimų apie netikrų vandentiekio ekspertų vizitus į jų butus.
Būtina apsaugoti fekalinę kanalizaciją nuo lietaus

2012-04-04

Būtina apsaugoti fekalinę kanalizaciją nuo lietaus

Lietaus, sniego tirpsmo  metu paviršinis vanduo patekęs į buitinių nuotekų tinklus sukelia daugybę problemų: perkraunami tinklai, avariniu rėžimu dirba nuotekų siurblinės, užpilami rūsiai. Sutrinka nuotekų biologinio valymo procesas, nes nuotekų valyklos mikroorganizmai nespėja prisitaikyti prie greitai besikeičiančių teršalų koncentracijų.

2011-12-21

UAB „Klaipėdos rajono vandenys“ vartotojams ir abonentams

 

          Informuojame, kad nuo 2012 m. sausio 1 d. AB „Klaipėdos vanduo“ pradeda teikti centralizuoto vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugą ir perima vartotojų (gyventojų) bei abonentų (įmonių) apskaitą iš UAB „Klaipėdos rajono vandenys“, todėl sąskaitas už 2012 m. sausio mėnesį suteiktas centralizuoto vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugas šiems vartotojams ir abonentams 2012 m. vasario pirmosiomis dienomis pateiks AB „Klaipėdos vanduo“.

Pagaminti filtrai Klaipėdos vandens gerinimui

2012-03-23

Pagaminti filtrai Klaipėdos vandens gerinimui

Pasaulinės Vandens dienos išvakarėse bendrovę „Klaipėdos vanduo“ pasiekė geros žinios - Vokietijoje pagaminti filtrai klaipėdiečių vandens gerinimui.

2012-01-24

DĖL NEMOKAMO PROJEKTAVIMO KLAIPĖDOJE IR GARGŽDUOSE

Klaipėdos ir Gargždų miestų gyventojus kviečiame aktyviau jungtis prie vandentiekio ir nuotekų tinklų, pastatytų (arba statomų) pagal projektus Nr.VP3-3.1-AM-01-V-01-003 ir Nr.VP3-3.1-AM-01-V-02-002 iš dalies finansuojamų Europos Sąjungos Sanglaudos fondo lėšomis.

Taip pat informuojame, kad Gargždų m. (Kvietinių, J.Basanavičiaus, Palangos, Saulažolių, Lyros, Volungės, Rasos, Vyturių, Vasario 16-osios, Užuovėjos, Tilto ir kt.) gyventojams nemokamas vandentiekio įvadų ir buitinių nuotekų išvadų projektavimas dėl prisijungimo prie pastatytų pagal projektą Nr.2004/LT/16/C/PE/005 tinklų pratęsiamas iki 2012-03-31.

Vandens ir nuotekų tvarkymo kokybė – miesto kainomis

2011-11-15

Vandens ir nuotekų tvarkymo kokybė – miesto kainomis

Nuo kitų metų pradžios Klaipėdos rajono teritorijoje vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugos bus teikiamos AB „Klaipėdos vanduo“ patvirtintais įkainiais.
svetainiu kurimas