Gyventojams

Svarbi informacija  Gyventojams
Ar lietus gali būti nemokamas?

2012-11-12

Ar lietus gali būti nemokamas?

Gyva bėda – taip liaudiškai tariant būtų galima apibūdinti po smarkesnių liūčių patvinusias Vilniaus ir kitų šalies miestų gatves. Paviršinės, kitaip dar vadinamos lietaus, nuotekos nekeltų galvos skausmo nei miestų komunalininkams, nei gyventojams, jeigu būtų tvarkomos kaip pridera. Bet taip nėra. Pirmiausia dėl to, kad nėra pinigų. O lėšų, už kurias būtų tvarkomasi su lietaus vandeniu, trukdo surinkti netobula įstatymų bazė ir neįteisinti šios infrastruktūros mokesčiai.

VĖŽAIČIŲ, KRETINGALĖS, ENDRIEJAVO GYVENTOJŲ DĖMESIUI

2012-11-19

VĖŽAIČIŲ, KRETINGALĖS, ENDRIEJAVO GYVENTOJŲ DĖMESIUI

Vėžaičių, Kretingalės ir Endriejavo gyventojus informuojame, kad UAB „Klaipėdos rajono vandenys“ Vėžaičiuose, Kretingalėje ir Endriejave nutiesė  vandentiekio ir buitinių  nuotekų tinklus, kurie sudaro galimybę gyventojams savo gyvenamųjų namų inžinerinius tinklus prijungti prie centralizuotos vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo sistemos.

Myli gamtą? Naudokis elektronine sąskaita

2013-03-08

Myli gamtą? Naudokis elektronine sąskaita

AB „Klaipėdos vanduo“ elektroninės sąskaitos paslauga naudojasi beveik 10000 bendrovės klientų, kurie informaciją apie mokėjimus gauna į kompiuterį ar išmanųjį telefoną. Tačiau kiekvieną mėnesį AB „Klaipėdos vanduo“ vis dar atspausdina 74800 popierinių sąskaitų. Jei jas pasvertume, susidarytų 620 kilogramų. O per metus sąskaitoms sunaudojama net 7 tonos 440 kilogramai popieriaus.

Ar blogas vanduo tiesiai iš čiaupo?

2013-02-28

Ar blogas vanduo tiesiai iš čiaupo?

Sveikatos žinovai ragina žmones per dieną išgerti bent kelis litrus vandens, geriausia – paprasto. Vieni vandenį perka iš parduotuvės, kiti gabena iš šaltinių, treti įsigyja vandens filtrus. Kuo blogas vanduo tiesiai iš čiaupo?

DĖL PRISIJUNGIMO PRIE BUITINIŲ NUOTEKŲ TINKLŲ TRINYČIŲ KVARTALE

2012-12-11

DĖL PRISIJUNGIMO PRIE BUITINIŲ NUOTEKŲ TINKLŲ TRINYČIŲ KVARTALE

Trinyčių kvartale esami buitinių nuotekų tinklai, einantys per svetimus sklypus, yra seni, susidėvėję. Vamzdynai užnešti žemėmis, į juos patenka lietaus ir paviršiniai vandenys. Atsižvelgiant į tokią padėtį 2012 metais Trinyčių kvartale buvo pakloti nauji buitinių nuotekų tinklai ir gyvenamiesiems namams, kurių buitinės nuotekos nuvestos per svetimus sklypus, miesto bendro naudojimo teritorijoje buvo įrengtos atšakos iki šių sklypų „raudonųjų“ ribų bei sudaryta galimybė prie jų prijungti savo sklypų tinklus. Pasijungus į naujai paklotus tinklus būtų išvengta tinklų priežiūros, avarijų likvidavimo bei kasimo darbų vykdymo svetimuose sklypuose.

Jungtis prie vandentiekio tinklų: nėra galimybių ar noro?

2012-11-12

Jungtis prie vandentiekio tinklų: nėra galimybių ar noro?

Kol vieni gyventojai neriasi iš kailio, bandydami įrengti vandentiekio ir nuotekų infrastruktūrą, kiti prie bendrųjų tinklų nesijungia – nuotekos leidžiamos neretai į kiauras išgriebimo duobes, teršiant gruntą. Tačiau situacija netrukus turėtų pasikeisti.

svetainiu kurimas