Svarbi informacija

Svarbi informacija

PAUPIO GYVENVIETĖS GYVENTOJAMS DĖL PRISIJUNGIMO PRIE VANDENTIEKIO IR(AR) BUITINIŲ NUOTEKŲ TINKLŲ

2013-12-13

PAUPIO GYVENVIETĖS GYVENTOJAMS DĖL PRISIJUNGIMO PRIE VANDENTIEKIO IR(AR) BUITINIŲ NUOTEKŲ TINKLŲ

Informuojame, kad įgyvendinant iš  dalies finansuojamą ES lėšomis projektą „Paupio gyvenvietės vandentiekio ir nuotekų tinklų statyba ir magistraliniai vandens tiekimo ir nuotekų šalinimo tinklai perspektyvinėje miesto plėtros teritorijoje į šiaurę nuo Vilniaus plento Klaipėdoje" AB „Klaipėdos vanduo“ Paupio gyvenvietėje paklojo vandentiekio ir nuotekų tinklus ir šiuo metu vykdo darbus pagal projektą „Paupio gyvenvietės vandentiekio ir buitinių nuotekų tinklų statyba Joniškės, Šienpjovių, Rasos, Saulėlydžio, Klemiškės, Naktigonės, Spindulio, Saulės, Rūko, Barškių gatvėse, Klaipėdoje“, sudarydama galimybę individualiems gyvenamiesiems namams prisijungti prie centralizuotos vandens tiekimo ir/ar nuotekų tvarkymo sistemos. Vykstant kasimo darbams bendrovė kviečia gyventojus pasikloti savo sklypų inžinerinius tinklus iki statomų gatvėje tinklų, kadangi jungiantis prie centralizuotos sistemos nebereikės pakartotinai ardyti gatvės, šaligatvio ar kitų dangų, sumažės prisijungimo išlaidos.

INFORMACIJA DĖL PRISIJUNGIMŲ PRIE VANDENTIEKIO IR NUOTEKŲ TINKLŲ

2013-08-26

INFORMACIJA DĖL PRISIJUNGIMŲ PRIE VANDENTIEKIO IR NUOTEKŲ TINKLŲ

AB „Klaipėdos vanduo“ informuoja, kad Pagal Sanglaudos skatinimo veiksmų programos 3 prioriteto „Aplinka ir darnus vystymasis" VP3-3.1-AM-01-V priemonę „Vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo sistemų renovavimas ir plėtra" įgyvendinamą projektą Nr.VP3-3.1-AM-01-V-02-094 „Vandentiekio ir nuotekų tinklų plėtra Klaipėdos rajone (Jakuose, Sudmantuose, Doviluose, Gargžduose, Purmaliuose, Kalotėje, Ginduliuose, Klaipėdoje)" tinklai pakloti ir gauti statybos užbaigimo aktai šiose teritorijose:

  1. II Melnragėje, Klaipėdos mieste
  2. Dienovidžio- Užlaukio g., Klaipėdos mieste
  3. Obelų- Bičiulių g., Klaipėdos mieste
  4. Purmalių (Kalotės) gyvenvietėje, Klaipėdos mieste
  5. Purmalių (Kalotės) gyvenvietėje, Klaipėdos rajone.
Rajone - keista valdžios meilė vandentiekininkams

2013-11-14

Rajone - keista valdžios meilė vandentiekininkams

Žinia, dėl to, kad nuo 2012-ųjų Klaipėdos rajone vandentvarkos paslaugas pradėjo teikti AB „Klaipėdos vanduo“, rajono gyventojams vanduo atpigo beveik perpus. Tačiau „Klaipėdos vandens“ vadovas Leonas Makūnas tvirtina, jog užuot padėjusi dirbti dar efektyviau, rajono valdžia pastaruoju metu kaip tik priima bendrovei žalingus sprendimus.

Paskutinis toks gimė praėjusiame rajono Tarybos posėdyje, kai politikai nepaklausė Vyriausybės atstovės rekomendacijų palaukti oficialaus Aplinkos ministerijos išaiškinimo ir nepritarė siūlytai vandentiekiui reikalingos infrastruktūros naudojimosi kainos nustatymo metodikai.

UAB „AGROVET“ LABAI REIKIA PINIGŲ?

2013-10-25

UAB „AGROVET“ LABAI REIKIA PINIGŲ?

Kretingalėje įsikūrusi UAB „Agrovet“ kreipėsi į teismą siekdama iš savivaldybių valdomos AB „Klaipėdos vanduo“ prisiteisti virš milijono litų. Tuo tarpu AB „Klaipėdos vanduo“ administracija nuogąstauja, kad UAB „Agrovet“ ir kitos susijusių savininkų valdomos įmonės nori nesąžiningai pasipelnyti ir taip užlopyti galimai nesėkmingo verslo spragas – ji skolinga už vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugas beveik 1,5 milijono litų, auga jų įsiskolinimai kitiems tiekėjams, mažėja nuosavas kapitalas, turtas. Pagrindinis turtas, prekių atsargos, piniginės lėšos banke ir netgi prekinis ženklas „Agrovet“ už skolas įkeistas bankui.

Gudžiūnų karas su vandentiekiečiais  Kretingalės gyventojus paliko be vandens

2013-10-16

Gudžiūnų karas su vandentiekiečiais Kretingalės gyventojus paliko be vandens

Rugsėjo 26 dieną Kretingalėje įvyko vandens tinklų avarija – trūkus vandentiekio vamzdžiui be vandens liko 5 gyvenamieji namai. Tačiau vandentiekio ir nuotekų tinklus šiame miestelyje prižiūrinti  AB „Klaipėdos vanduo“ negalėjo operatyviai likviduoti šios avarijos. Tam sutrukdė UAB „Kretingalės slėnis“, kurio direktorė yra Daiva Gudžiūnienė, o vienintelė akcininkė – Justė Gudžiūnaitė. Gedimą buvo galima pašalinti per pusę paros, bet dėl trukdymų žmonės 8 paras kentėjo be vandens.

Valstybės  tarnautojai - prieš viešąjį interesą?

2013-10-15

Valstybės tarnautojai - prieš viešąjį interesą?

Aštrus konfliktas Kretingalėje tarp AB "Klaipėdos vanduo" ir žemės savininkų dėl nuotekų tinklų priežiūros dabar perėjo į "popierių karo" formą.

"Klaipėdos vandens" vadovas Leonas Makūnas mano, kad tame popierių kare žemvaldžių pusėje dalyvauja ir kai kurie rajono savivaldybės administracijos darbuotojai.

Pastarieji tvirtina, jog tikrai laikosi nešališkos pozicijos ir nepalaiko nei vandentiekio įmonės, kurios akcijas valdo, nei žemvaldžių.

svetainiu kurimas