Svarbi informacija

Svarbi informacija

INFORMACIJA DĖL PRISIJUNGIMŲ PRIE VANDENTIEKIO IR NUOTEKŲ TINKLŲ

2013-08-26

INFORMACIJA DĖL PRISIJUNGIMŲ PRIE VANDENTIEKIO IR NUOTEKŲ TINKLŲ

AB „Klaipėdos vanduo“ informuoja, kad Pagal Sanglaudos skatinimo veiksmų programos 3 prioriteto „Aplinka ir darnus vystymasis" VP3-3.1-AM-01-V priemonę „Vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo sistemų renovavimas ir plėtra" įgyvendinamą projektą Nr.VP3-3.1-AM-01-V-02-094 „Vandentiekio ir nuotekų tinklų plėtra Klaipėdos rajone (Jakuose, Sudmantuose, Doviluose, Gargžduose, Purmaliuose, Kalotėje, Ginduliuose, Klaipėdoje)" tinklai pakloti ir gauti statybos užbaigimo aktai šiose teritorijose:

  1. II Melnragėje, Klaipėdos mieste
  2. Dienovidžio- Užlaukio g., Klaipėdos mieste
  3. Obelų- Bičiulių g., Klaipėdos mieste
  4. Purmalių (Kalotės) gyvenvietėje, Klaipėdos mieste
  5. Purmalių (Kalotės) gyvenvietėje, Klaipėdos rajone.
UAB „AGROVET“ LABAI REIKIA PINIGŲ?

2013-10-25

UAB „AGROVET“ LABAI REIKIA PINIGŲ?

Kretingalėje įsikūrusi UAB „Agrovet“ kreipėsi į teismą siekdama iš savivaldybių valdomos AB „Klaipėdos vanduo“ prisiteisti virš milijono litų. Tuo tarpu AB „Klaipėdos vanduo“ administracija nuogąstauja, kad UAB „Agrovet“ ir kitos susijusių savininkų valdomos įmonės nori nesąžiningai pasipelnyti ir taip užlopyti galimai nesėkmingo verslo spragas – ji skolinga už vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugas beveik 1,5 milijono litų, auga jų įsiskolinimai kitiems tiekėjams, mažėja nuosavas kapitalas, turtas. Pagrindinis turtas, prekių atsargos, piniginės lėšos banke ir netgi prekinis ženklas „Agrovet“ už skolas įkeistas bankui.

Gudžiūnų karas su vandentiekiečiais  Kretingalės gyventojus paliko be vandens

2013-10-16

Gudžiūnų karas su vandentiekiečiais Kretingalės gyventojus paliko be vandens

Rugsėjo 26 dieną Kretingalėje įvyko vandens tinklų avarija – trūkus vandentiekio vamzdžiui be vandens liko 5 gyvenamieji namai. Tačiau vandentiekio ir nuotekų tinklus šiame miestelyje prižiūrinti  AB „Klaipėdos vanduo“ negalėjo operatyviai likviduoti šios avarijos. Tam sutrukdė UAB „Kretingalės slėnis“, kurio direktorė yra Daiva Gudžiūnienė, o vienintelė akcininkė – Justė Gudžiūnaitė. Gedimą buvo galima pašalinti per pusę paros, bet dėl trukdymų žmonės 8 paras kentėjo be vandens.

Valstybės  tarnautojai - prieš viešąjį interesą?

2013-10-15

Valstybės tarnautojai - prieš viešąjį interesą?

Aštrus konfliktas Kretingalėje tarp AB "Klaipėdos vanduo" ir žemės savininkų dėl nuotekų tinklų priežiūros dabar perėjo į "popierių karo" formą.

"Klaipėdos vandens" vadovas Leonas Makūnas mano, kad tame popierių kare žemvaldžių pusėje dalyvauja ir kai kurie rajono savivaldybės administracijos darbuotojai.

Pastarieji tvirtina, jog tikrai laikosi nešališkos pozicijos ir nepalaiko nei vandentiekio įmonės, kurios akcijas valdo, nei žemvaldžių.

"Stebuklingą" vandens filtrą bandę įpiršti sukčiai apsigavo patys

2013-08-15

"Stebuklingą" vandens filtrą bandę įpiršti sukčiai apsigavo patys

Nieko nenutuokę pardavėjai "stebuklingą" vandens filtrą bandė įpiršti pačiam įmonės "Klaipėdos vanduo" generaliniam vadovui Leonui Makūnui. Šis, išklausęs pasakojimų apie prekės naudą, nunešė išfiltruotą vandenį į savo įmonės laboratoriją. Paaiškėjo, kad iš filtro ištekėjęs vanduo ne toks jau ir sveikas.

2013-06-26

Viešas atsakymas UAB „Agrovet“ ir UAB „Pajūrio mėsinė“

Viešas atsakymas UAB „Agrovet“ ir UAB „Pajūrio mėsinė“

svetainiu kurimas