Naujienos

AB „Klaipėdos vanduo“ skyrė papildomas investicijas siekiant sutrumpinti S. Daukanto gatvėje vyksiančių buitinių nuotekų rekonstrukcijos terminą

2023 08 10


Praėjusią savaitę AB „Klaipėdos vanduo“ informavo apie planuojamus buitinių nuotekų rekonstrukcijos darbus S. Daukanto gatvėje ir dėl to, numatytus laikinus eismo pokyčius. Nors ir pradžių, rangovai darbus planavo atlikti per tris savaites, tačiau atsižvelgiant į miesto gyventojų ir vairuotojų lūkesčius bei pasitelkus inovatyvias technologijas, darbų terminą pavyko sutrumpinti.

Nors anksčiau buvo planuota, kad darbai vyks rugpjūčio 7-21 dienomis, tačiau bendrovė „Klaipėdos vanduo“, įvertindama rekonstrukcijos keliamus nepatogumus S. Daukanto gatvėje įsikūrusių įstaigų darbuotojams ir vairuotojams, terminą sutrumpino. Rangovų įmonė „Stakorda“ naudos vienas pažangiausių tinklų atnaujinimo technologijas Europoje.

Nustačius gedimą ir išvalius vamzdį į jį instaliuojama dervomis įmirkyta stiklo demblio įvorė, kuri prilimpa prie sienelių ir sudaro naują sluoksnį. Lyginant su kitais renovacijos būdais, šis yra efektyvesnis ir ilgaamžiškesnis. Medžiagai sutvirtinti naudojamos specialios UV kaitinimo lempos.

S. Daukanto g. buitinių nuotekų tinklų rekonstrukcija bus vykdoma rugpjūčio 28 – rugsėjo 2 dienomis. Eismas šioje gatvėje bus ribojamas iš dalies – nuo 09 val. ryto iki 17 val. šia gatve leidžiama važiuoti tik šioje teritorijoje esančių namų gyventojams bei įstaigų, įmonių darbuotojams. Po 17 val. gatvė bus dalinai uždaryta, automobilių judėjimui atidarant vieną eismo juostą. Esant palankioms oro sąlygoms ir aplinkybėms, darbų terminas gali trumpėti.