Naujienos

Išsaugokite miškus, taupykite vandens išteklius – atsisakykite popierinių sąskaitų

2021 12 13


Bendrovė „Klaipėdos vanduo“ kas mėnesį klientams išsiunčia per 53 tūkstančius popierinių sąskaitų. Tam sunaudojama 639 tūkstančiai popieriaus lapų arba kitaip tariant, daugiau nei 3 tonos popieriaus kasmet.
 
AR ŽINOJOTE, kad vienai tonai popieriaus pagaminti reikalingi – 17 vidutinių medžių, 26 tūkstančiai litrų vandens, 4,000 kW energijos ir 240 litrų degalų.
 
Taigi, Jūs  kasmet galite išsaugoti:
 •    Daugiau nei 50 medžių
 •    78 tūkstančius litų vandens
 •    12,000 kW energijos
 •    720 litrus degalų
Bendrovė „Klaipėdos vanduo“ ragina prisidėti prie miškų ir vandens išteklių saugojimo bei siūlo rinktis elektroninį sąskaitų gavimo būdą. Sąskaita už paslaugas kiekvieną mėnesį Jus pasieks greitai ir saugiai į elektroninio pašto dėžutę ar savitarnos portalą.
Atsisakydami popierinių sąskaitų, kartu prisidedame prie gamtos tausojimo, mažiname spausdinamo popieriaus kiekį, energijos išteklius, kurie reikalingi medienos žaliavai apdirbti.
 
Kodėl verta rinktis elektroninę sąskaitą?
 
 • Jūsų elektroninio pašto dėžutėje ar savitarnos portale sąskaita niekada nepasimes ir bus pasiekiama patogiu Jums laiku.
 • Elektroninė sąskaita Jus pasieks greičiau nei siunčiama paprastu paštu.
 • Atsisakę popierinių sąskaitų, Jūs prisidedate prie gamtos tausojimo, efektyviai naudojant gamtos išteklius.
Kaip tai padaryti?
Jums tereikia prisijungti prie AB „Klaipėdos vanduo“ internetinio puslapio, pasirinkti rubriką „Savitarna“  ir registruotis.
Įvedus pirkėjo kodą ir pirmus septynis asmens kodo skaitmenis, prisijungti prie savitarnos. Registruojantis savitarnos svetainėje būtina nurodyti elektroninį paštą. Prisiregistravę ir nurodę elektroninį paštą automatiškai tapsite elektroninės sąskaitos gavėju.
Kiekvieną mėnesį į elektroninio pašto dėžutę bus atsiųstas pranešimas apie savitarnos svetainėje įkeltą sąskaitą už paslaugas.
kviečia pasinaudoti elektroninės sąskaitos skleidimo paslauga. Tai alternatyvi paslauga tiesioginiam debetui. Nuo šiol klientams nebereikės kas mėnesį galvoti, ar laiku apmokėjo sąskaitą už paslaugas.
Elektroninės sąskaitos paslaugą galėsite užsisakyti bet kuriame banko skyriuje, kuriame turite sąskaitą, ar interneto banke.
Elektroninės sąskaitos nauda klientams:
 • Visas elektroninės sąskaitas lengvai galėsite tvarkyti naudodamiesi savo interneto banku;
 • Sąskaitas galėsite peržiūrėti ir apmokėti bet kuriuo paros metu;
 • E. sąskaitą galėsite apmokėti automatiškai arba vienkartiniu pavedimu.
 
Norėdami pradėti naudotis itin patogia paslauga, klientams tereikia:
 • Nuvykti į banką ar prisijungti prie banko internete, užpildyti prašymą elektroniniai sąskaitai gauti.
 • Norėdami, kad elektroninės sąskaitos būtų apmokamos automatiškai, tereikia savo interneto banke pasirinkti šią funkciją.
 • Visas elektronines sąskaitas gausite tiesiogiai į savo interneto banką;
Pradėję naudotis elektroninės sąskaitos paslauga savo banke klientai, skaitiklių rodmenis gali deklaruoti įprastai: telefonu 8-46 220 220, elektroniniu paštu rodmenys@vanduo.lt ar naudojantis savitarna. Taip pat nuo šiol klientai galės skaitiklių rodmenis deklaruoti tik kartą metuose, tačiau prieš tai turi pateikti prašymą bendrovės „Klaipėdos vanduo“ klientų aptarnavimo skyriui dėl vandens suvartojimo vidurkio nustatymo.
Jei kyla klausimų ar nepavyksta prisijungti, kreipkitės į AB „Klaipėdos vanduo“ specialistus. Skambinkite tel. nr. (8 46) 220 220 arba rašykite el. paštu: klientai@vanduo.lt