Naujienos

Ką verta žinoti apie vandens skaitiklių rodmenų deklaravimą?

2024 03 26


Pastebima, kad „Klaipėdos vanduo“ klientams kyla klausimų dėl vandens skaitiklių rodmenų deklaravimo. Primename, kad tiek karšto, tiek ir šalto vandens apskaitos prietaisų rodmenis reikia pranešti iki einamojo mėnesio paskutinės kalendorinės dienos.
   
Jei skaitiklių rodmenys nėra deklaruojami, tuomet suvartoto vandens kiekis einamąjį mėnesį apskaičiuojamas ir sąskaita suformuojama pagal kliento dvylikos mėnesių vidutinį vandens suvartojimą.
   
Vartotojui deklaravus tikslius vandens apskaitos prietaisų rodmenis, sąskaita yra suformuojama pagal faktinį vandens kiekio suvartojimą. Nustačius permoką, ar kliento mokėjimo sąskaitoje matant sumą mokėjimui 0,00 (nulis) Eur, pakanka tik deklaruoti vandens apskaitos prietaisų rodmenis savitarnos svetainėje https://savitarna.vanduo.lt.
   
Šiuo metu daugiau nei pusė įmonės klientų jau naudojasi savitarnos svetaine, kurioje gali greitai ir paprastai deklaruoti vandens apskaitos prietaisų rodmenis, pateikti prašymus, peržiūrėti ir iškart apmokėti sąskaitas. Tai ypač patogu nuolat skubantiems ir savo laiką branginantiems klientams.
     
Jei kyla klausimų ir neturite galimybės skaitiklių rodmenų deklaruoti naudojantis savitarnos svetaine, kviečiame kreiptis el. paštu klientai@vanduo.lt arba atvykti į „Klaipėdos vanduo“ Klientų aptarnavimo centrą, adresu Ryšininkų g. 11, Klaipėda (darbo laikas: pirmadieniais-ketvirtadieniais nuo 7.30 val. iki 16.30 val., penktadieniais nuo 7.30 val. iki 14 val.).