Naujienos

„Klaipėdos vanduo“ kviečia atvykti ir sužinoti daugiau apie e. paslaugas

2024 03 15


„Klaipėdos vanduo“ kovo 19 d. (antradienį), minint Tarptautinę klientų dieną, visus įmonės klientus kviečia tądien atvykti į Klientų aptarnavimo centrą. Darbuotojai, skatindami rinktis tvaresnius būdus gauti ir apmokėti sąskaitas, ne tik pamokys, kaip naudotis savitarnos portalu, bet ir atsakys į visus klausimus, susijusius su e. paslaugų naudojimu. Taip pat tądien, minint Tarptautinę klientų dieną, atvykusių klientų lauks simbolinės dovanos.

Jau kurį laiką Bendrovė aktyviai skatina klientus visiškai atsisakyti popierinių sąskaitų naudojimo ir rinktis kur kas patogesnį ir aplinkai draugiškesnį būdą atsiskaityti už paslaugas, naudojantis e. paslaugomis. Todėl minint Tarptautinę klientų dieną, „Klaipėdos vanduo“ kviečia visus klientus, o ypač vyresnio amžiaus asmenis, pasinaudoti galimybe padedant Bendrovės darbuotojams, tapti e. paslaugų naudotoju.

„Atsižvelgdami į klientų lūkesčius, turime užsibrėžę tikslą užtikrinti, kad e. paslaugos ir jų teikiami privalumai būtų lengvai pasiekiami įvairaus amžiaus klientams. Natūralu, jog gali kilti nemažai klausimų, susijusių su registracija savitarnoje bei nauju atsiskaitymo už paslaugas metodu, todėl kviečiame atvykti į Atvirų durų dieną, kurios metu mielai kiekvienam klientui suteiksime visą reikiamą informaciją ir pagalbą“, – teigia AB „Klaipėdos vanduo“ generalinis direktorius Benitas Jonikas.

Šiuo metu daugiau nei pusė įmonės klientų jau naudojasi savitarnos svetaine, kurioje gali deklaruoti vandens apskaitos prietaisų rodmenis, pateikti prašymus, peržiūrėti ir iškart apmokėti sąskaitas. Tai ypač patogu nuolat skubantiems ir savo laiką branginantiems klientams bei žmonėms, kuriems dėl sveikatos ar įvairių kitų priežasčių kartais išvykti iš namų apmokėti sąskaitas gali tapti nemažai jėgų reikalaujančia kelione.

Skatindama socialinę atsakomybę, AB  Klaipėdos vanduo“ nuosekliai laikosi Žaliojo kurso, mažina popieriaus suvartojimą, palaipsniui atsisako popierinių sąskaitų. Savo pavyzdžiu kviečia pasekti visuomenę, įstaigas bei verslo įmones, taip rūpinantis gyventojų ir ateities kartų sveikata, komfortu ir gerove.

Kovo 19 d. visi klientai bus laukiami nuo 7.30 val. iki 16.30 val. „Klaipėdos vanduo“ Klientų aptarnavimo centre, adresu Ryšininkų g. 11, Klaipėda.