Gyventojams

Svarbi informacija  Gyventojams

2010-10-19

Paruoškite vandens apskaitos mazgus šalčiams

Paruoškite vandens apskaitos mazgus šalčiams

Įvertinę praėjusios ypač šaltos žiemos patirtį, AB „Klaipėdos vanduo" specialistai prašo individualių namų šeimininkų, įmonių vadovų, namų valdų administratorių apžiūrėti ir įvertinti, ar pakankamai apšiltinti vandens apskaitos mazgai.

Patalpose, kur įrengtas vandens apskaitos mazgas, temperatūra neturi būti žemesnė nei +5 C°. Priešingu atveju, vidaus vamzdynuose ir skaitiklyje esantis vanduo gali užšalti. Tipinės užšalimo  pasekmės: vandens tiekimo pertrūkiai ir skaitiklių sugadinimas. Sumokėti už tokio lygio avarijų likvidavimą ir sugadintus skaitiklius turi patalpų savininkas - tai numatyta bendrovės ir klientų sutartyse.

Siekdama apsaugoti vartotojus nuo nepatogumų bei nuostolių, AB „Klaipėdos vanduo" primena, kaip tinkamai pasiruošti žiemai, ir rekomenduoja:

  • užsandarinti pastatų duris, rūsių langus, bei kitas kiaurymes;
  • papildomai apšiltinti nešildomose patalpose (rūsiuose, koridoriuose, garažuose, gamybinėse patalpose ir kt.) esančius vandens apskaitos mazgus, vamzdynus bei įrenginius, panaudojant termoizoliacines medžiagas;
  • kreiptis į AB „Klaipėdos vanduo" dėl vandens atjungimo ir skaitiklių nuėmimo negyvenamose bei nešildomose patalpose (Ryšininkų g. 11, apskaitos prietaisų skyrius, tel. (8 46) 466154, faks. (8 46) 466173).Dėl avarijų lauko vandentiekio ir nuotekų tinkluose prašome kreiptis į AB "Klaipėdos vanduo" centrinę dispečerinę telefonais:  (8 46) 466177, 8 652 86325 ar 8 652 87294. AB "Klaipėdos vanduo" administracija.