Gyventojams

Svarbi informacija  Gyventojams

2021-03-02

TAUSOKIME APLINKĄ KARTU – POPIERINES SĄSKAITAS PAKEISKIME ELEKTRONINĖMIS

TAUSOKIME APLINKĄ KARTU – POPIERINES SĄSKAITAS PAKEISKIME ELEKTRONINĖMIS

AB „Klaipėdos vanduo“ siūlo rinktis elektroninį sąskaitų gavimo būdą. Sąskaita už paslaugas kiekvieną mėnesį Jus pasieks greitai ir saugiai į elektroninio pašto dėžutę ar savitarnos portalą.

Atsisakydami popierinių sąskaitų, kartu prisidedame prie gamtos tausojimo, mažiname spausdinamo popieriaus kiekį, energijos išteklius, kurie reikalingi medienos žaliavai apdirbti.

 

Kodėl verta rinktis elektroninę sąskaitą?

 

  • Jūsų elektroninio pašto dėžutėje ar savitarnos portale sąskaita niekada nepasimes ir bus pasiekiama patogiu Jums laiku.
  • Elektroninė sąskaita Jus pasieks greičiau nei siunčiama paprastu paštu.
  • Atsisakę popierinių sąskaitų, Jūs prisidedate prie gamtos tausojimo, efektyviai naudojant gamtos išteklius.

Kaip tai padaryti?

Jums tereikia prisijungti prie AB „Klaipėdos vanduo“ internetinio puslapio, pasirinkti rubriką „Elektroninės sąskaitos ir rodmenų deklaravimas“  ir registruotis.

 

 

 

 

 

 

Įvedus pirkėjo kodą ir pirmus septynis asmens kodo skaitmenis, prisijungti prie savitarnos. Registruojantis savitarnos svetainėje būtina nurodyti elektroninį paštą. Prisiregistravę ir nurodę elektroninį paštą automatiškai tapsite elektroninės sąskaitos gavėju.

 

Kiekvieną mėnesį į elektroninio pašto dėžutę bus atsiųstas pranešimas apie savitarnos svetainėje įkeltą sąskaitą už paslaugas.

 

Jei Jums nepavyksta, visada padės AB „Klaipėdos vanduo“ specialistai. Skambinkite tel. nr. (8 46) 220 220 arba rašykite el. paštu: klientai@vanduo.lt